Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Szukasz praktyki?

Pracujesz albo studiujesz stacjonarnie?

Nie masz czasu na zdobycie doświadczenia w interesującej Cię gałęzi rynku? Doskonale trafiłeś! Tylko u nas masz możliwość podjęcia praktyki w 30 kierunkach. Praktyki realizowane są w formie stacjonarnej albo zdalnej. Wybór należy do Ciebie, a czas pracy jest dostosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy referencje oraz zaświadczenia o ukończeniu praktyk.

W dzisiejszych czasach ciężko o przyjemną pracę, w których czegoś się nauczysz. My pokażemy Ci jak działa się w firmie, tak byś w przyszłości mógł stanąć na czele własnej firmy. Kierunki, w których organizujemy  są dobierane pod referencje danej osoby.

Dzięki praktykom zawodowym możesz:

  • zdobyć doświadczenie zawodowe, które zaprocentuje w przyszłej pracy
  • zweryfikować swoje predyspozycje zawodowe
  • zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy
  • zdobyć referencje zawodowe
  • poznać zasady pracy w firmie

 

Praktyki na studiach

Przed przystąpieniem do załatwiania formalności związanych z praktyką, zapoznaj się szczegółowo przede wszystkim z uchwałą Rady WNS w sprawie realizacji praktyk zawodowych. To tam znajdują się najważniejsze informacje. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z Koordynatorem praktyk zawodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Aby zapoznać się z ofertą dostępnych praktyk zawodowych wejdź w powyższe kategorie.